Eshop v rekonstrukci!

Pánské Horské Kolo Kross Level 3.0 29" L BLACK/RED/WHITE MATTE 2021

Horské kolo Kross Level 3.0 vel. 21" L BLACK/RED/WHITE MATTE. Hliníkový rám, Shimano Alivio, hydraulické brzdy Shimano, vidlice SR SUNTOUR XCM RL (TRAVEL 100MM, REMOTE LOCKOUT), převody 3x9, modelový ROK 2021

Možnost zamluvit

Vyprodáno
Kód: KRLV3Z29X21M000405
Značka: KROSS
17 990 Kč 14 867,77 Kč bez DPH
Kategorie: Pánská Kola Kross
level 3 0 black red white matte
Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA

TECHNOLOGIE:

aluminium_lite

Vylepšená verze hliníkové slitiny 6061 je ideální kompromis mezi vysokou tuhostí a nízkou hmotností. Tento materiál je velice odolný vůči vnějším podmínkám, zlomení a nárazům. Díky odlehčení všech rámových trubek jsme mohli dosáhnout vysoké tuhosti konstrukce a zároveň snížit její hmotnost.

hydro-f_tube

Metoda tvarování trubek pomocí tlakového vstřikování kapaliny. Tato technologie vytváří především lehčí strukturu vyznačující se vyšší odolností a přesností zakončování.

kabelyUvnitrRamu

Vnitřní vedení kabelů prodlužuje jejich životnost a ochrání je před bahnem, pískem nebo deštěm. To umožňuje úsporu cenných gramů a vytváří kontinuální, nepřerušený, sportovní a vysoce výkonný charakter jízdního kola.

kotoucove_brzdy

Kvalitní kotoučové brzdy zajišťují krátkou brzdou dráhu a bezproblémové fungování i v těch nejextrémnějších podmínkách. Oproti klasickým brzdám mají vyšší životnost.

post_mount

Systém Post mount je řešení, bez kterého nemůže závodní kolo existovat. Přesnost brzdění se zvyšuje odstraněním zbytečných adaptérů, které mají vliv na tuhost spojení mezi rámem a upínákem. Lepší odvod tepla prodlužuje životnost brzd a zlepšuje efektivitu.

rhs

Vytvořili jsme systém výměnných patek v zájmu ochrany našich rámů, jak jen je to možné. V případě poškození je lze snadno a rychle vyměnit. Aby se minimalizovalo poškození rámu, patky se připevňují šrouby a speciálními maticemi.

praskove_lakovani

Jde o technologii lakování elektrifikovanými práškovými nátěrovými molekulami na hliník za využití tepla. Po slinování laku je povrch dokonale hladký a velmi odolný proti mechanickému poškození

brousene_svary

precizní technika vyrovnaného sváru, která zvyšuje estetické kvality konstrukce, aniž by měla negativní vliv na životnost rámu

RÁM
ALUMINIUM LITE

VIDLICE
SR SUNTOUR XCM RL

PŘESMYKAČ
SHIMANO ALTUS M371

PŘEHAZOVAČKA
SHIMANO ALIVIO M4000

ZADNÍ BRZDA
SHIMANO MT200

PŘEDNÍ BRZDA
SHIMANO MT200

BRZDOVÉ PÁKY
SHIMANO MT200

ŘAZENÍ
SHIMANO M2000

KLIKY
SUNTOUR XCM

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ
FP-B902

ŘETĚZ
SHIMANO HG53

KAZETA / VÍCEKOLČEKO
SHIMANO ALIVIO HG400

PŘEDNÍ NÁBOJ
GL-B43F-DS

ZADNÍ NÁBOJ
GL-B43R-DS

PLÁŠTĚ
SCHWALBE SMART SAM 29X2.1

RÁFKY
KROSS

ŘIDÍTKA
ALUMINIUM 720 MM 31.8

PŘEDSTAVEC
ALUMINIUM 110MM/31,8/7°

SEDLOVKA
ALUMINIUM 27,2X400

SEDLO
SELLE ROYAL

GRIPY
KROSS SCALE

PEDÁLY
FP-917N

VÁHA
13.8KG