Trenažer Kinetic Road Machine T-2710 / Smart 2

 
 
Dostupnost 2 až 3 dny
Cena 7 429,75 Kč bez DPH
8 990 Kč    
Kód produktu 44400
Kategorie Cyklotrenažery / válce
 

jednotka Smart 2 komunikuje s ostatními přístroji přes Bluetooth, ANT+ nebo ANT+ FE-C!!!
Trenažer Road Machine i s dokonalým watt metrem pro měření výkonu, kadence, rychlosti a vzdálenosti.
velmi realistický pocit z jízdy
měřitelné a opakovatelné zatížení
2,8 kg ocelový kotouč poskytuje realistickou setrvačnost a zpomalení
zastavení setrvačníku z 32 km/h za 15 s.
kalibrováno pro přesné měření výkonu
velmi stabilní konstrukce
rychloupínací systém poskytuje jednoduché zajištění a uvolnění kola
odnímatelné nohy konstrukce pro snadné uskladnění a přepravu
doživotní záruka na všechny díly
hmotnost 21,5 kg
-Propojitelný s Vašimo bluetooth zařízeními pomocí aplikace Kinetic Fit, Zwift, Rouvy nebo TrainerRoad - všechny pro iOS i Android
-Balení neobsahuje hrudní pás
Proč trenažery Kinetic?
Kinetic nabízí nejhladší, nejtišší a především nejrealističtější požitek z jízdy! Na rozdíl od ostatních trenažerů s olejovou odporovou jednotkou, Kinetic využívá tekutý silikon, který při zahřátí neztrácí hustotu a nesnižuje se tak odpor. Ten je po celou dobu tréninku stabilní, respektive se zvyšuje se zvyšující se rychlostí. Navíc je chlazen 80 žebrovým hliníkovým chladičem. Díky patentovanému magnetickému přenosu odporové síly není nutné použít gumová těsnění, která je nutné dříve či pozdějí vyměnit. Kinetic je tak bezúdržbový a nezničitelný.
Trenažery Kinetic jsou konstruovány tak, aby vydržely, a proto je na ně poskytována doživotní záruka. Je to velmi prosté pokud se vám trenažer poškodí, Kinetic ho opraví nebo vymění a to po celou dobu, kdy ho budete vlastnit. V případě poškození při nehodě můžete využít tzv. Crash Replacement Program. Trenažer vám bude opraven nebo vyměněn za částečnou spoluúčast.
Trenažery Kinetic jsou vybaveny ocelovými setrvačníkovými kotouči v rozsahu 2,8 až 8,2 kg. Díky ním docílíte velmi hladkého a realistického pocitu z jízdy bez výrazných změn výkonové křivky. Každé zrychlení a zpomalení tak bude stejné, jako venku na silnici.
Díky lichoběžníkovému designu a velké ploše základny je trenažer velmi stabilní. Budete se tak soustředit pouze na výkon a to i při agresivní jízdě ze sedla.
Kinetic je jediný trenažer určený také pro tandemová kola. Je plně kompatibilní se všemi koly o velikosti od 20 do 29

 
Web kola-kross.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací