Morgan Blue - Mud Off 5000ml

Neohodnoceno
 

Morgan Blue Mud Off je aktivní a neutrální čistící prostředek, 5000ml

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 238,84 Kč bez DPH
1 499 Kč
Kód produktu TS88900943
Značka Morgan Blue
Kategorie Modelový rok 2017
 

Morgan Blue Mud Off je aktivní a neutrální čistící prostředek. Díky aktivním prvkům důkladně vyčistí Vaše horské nebo krosové kolo. Může být aplikován také na řetěz nebo pohonné ústrojí.

Aplikace:

Použijte Mud Off na ty nejšpinavější části kola. Nechte Mud Off působit maximálně po dobu 5 minut. Otřete hrubé nečistoty mokrou houbou. Opláchněte teplou vodou a otřete suchým hadrem.

Vlastnosti a výhody:

  • Aktivní složky důkladně vyčistí všechny části kola
  • Nezanechává žádné stopy na chromu, nerezové oceli, hliníku, karbonu, gumě nebo plastu

Upozornění:

Neaplikujte do ložisek. Nepoužívejte na přímém slunci. Nejezte a nepijte při používání tohoto produktu. Způsobuje těžké poleptání. Uchovávejte uzamčené a mimo dosah dětí. V případě zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice a ochranné brýle/obličejový štít. V případě nehody, pokud se necítíte dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou. Obsahuje EDTA a její soli, neiontové tenzidy <5%, anionické tenzidy < 5%.

morgan_blue_logo

Morgan Blue

Značka Morgan Blue znamená kvalitní výrobky nejen pro kolo, ale i pro jezdce. Fakt, že více než 20 profesionálních cyklistických týmu spoléhá na Morgan Blue říká vše co potřebujete vědět. Společnost spolupracuje s mechaniky předních cyklistických týmu za účelem zdokonalení svých výrobků. Morgan Blue přestali používat teflon v jejich výrobcích a místo něj používají jiná, modernější aditiva do jejich olejů. Kromě výrobků pro kolo, jako jsou čističe a lubrikanty, nabízí Morgan Blue i masážní oleje. Masážní oleje Morgan Blue jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí díky kterým nedochází k podráždění kůže. Morgan Blue se stará, že Vy a Vaše kolo budou v perfektním stavu za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Od teď už bude přehazování rychlostních stupňů bezproblémové a plynulé a Vaše nohy budou perfektně prokrvené.

 
Web kola-kross.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací