Morgan Blue - Mud Off 5000ml

Neohodnoceno
 

Saponát Bike Wash je vysoce účinný prostředek speciálně vyvinuté na čištění laku kola. Dodáva kolu lesk a chrání ho. Je možné ho využít i jako šampón na umývání aut.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 238,84 Kč bez DPH
1 499 Kč
Kód produktu TS88900944
Značka Morgan Blue
Kategorie Modelový rok 2017
 

Přípravek Bike Wash je vysoce účinné saponát speciálně vyvinuté na čištění laku kola. Dodává kolu lesk a chrání ho. Je možné ho využít i jako saponát na umývání aut.

Společnost Morgan Blue byla založena v roce 1994. V minulosti byly vyráběny lubrikanty na auta pro farmářský průmysl. Tehdy byla firma známá pod názvem „Morgan oils“. Morgan Blue vyrábí výjimečné a kvalitní produkty pro obě sféry – jak pro kola, tak pro cyklisty. Všechny tyto produkty jsou vyráběny tak, aby vyhovovali daným standardům a nabízely nejvyšší stupeň výkonu pro cyklisty.

POUŽITÍ

Smíchejte 100 ml přípravku Bike Wash s 10 litry vody v kýblu a umyjte celé kolo.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Aktivní složky přípravku způsobí rychlý a hloubkový čisticí proces bez zanechání stop
Obohacené o ochranné voskové složky

UPOZORNĚNÍ

Extrémně hořlavý. Dráždí oči a kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném místě. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně - zákaz kouření při práci s přípravkem. Nevdechujte aerosoly. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny / bezpečnostní listy. Neobsahuje CFC. Nádobka je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad + 50 ° C. Nepropichujte nebo nespalujte obal ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%.

 
Web kola-kross.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací