Mazivo Morgan Blue Calcium Grease 1000ml

Neohodnoceno
 

Mazivo Morgan Blue Calcium Grease s vápníkem je dnes využíváno v široké škále. Calcium Grease se používá k mazání většiny pohyblivých komponentů kola. Ideální na mazání ložisek atd. 1000ml

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 701,65 Kč bez DPH
849 Kč
Kód produktu TS88900972
Značka Morgan Blue
Kategorie Modelový rok 2017
 

Mazivo Morgan Blue Calcium Grease s vápníkem je dnes využíváno v široké škále. V minulosti se využívalo toto mazadlo na lodích. Calcium Grease se používá k mazání většiny pohyblivých komponentů kola. Ideální na mazání ložisek atd.

Společnost Morgan Blue byla založena v roce 1994. V minulosti byly vyráběny lubrikanty na auta pro farmářský průmysl. Tehdy byla firma známá pod názvem „Morgan oils“. Morgan Blue vyrábí výjimečné a kvalitní produkty pro obě sféry – jak pro kola, tak pro cyklisty. Všechny tyto produkty jsou vyráběny tak, aby vyhovovali daným standardům a nabízely nejvyšší stupeň výkonu pro cyklisty.

Vlastnosti a výhody

Vysoká přilnavost
Vysoce voděodolné (<1,5%)
Dobrá mechanická stálost

Upozornění

Extrémně hořlavý. Dráždí oči a kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném místě. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně - zákaz kouření při práci s přípravkem. Nevdechujte aerosoly. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny / bezpečnostní listy. Neobsahuje CFC. Nádobka je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad + 50 ° C. Nepropichujte nebo nespalujte obal ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%.

 
Web kola-kross.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací