Mazivo Morgan Blue Aquaproof Paste 1000ml

Neohodnoceno
 

Morgan Blue Aquaproof Paste je syntetické mazadlo, které zabraňuje oxidaci kovových částí. 1000ml

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 635,54 Kč bez DPH
1 979 Kč
Kód produktu TS88900976
Značka Morgan Blue
Kategorie Modelový rok 2017
 

Morgan Blue Aquaproof Paste je syntetické mazadlo, které zabraňuje oxidaci kovových částí. Toto mazadlo vytváří voděodolný povrch, kde gumové těsnění nemůže být použito.

Společnost Morgan Blue byla založena v roce 1994. V minulosti byly vyráběny lubrikanty na auta pro farmářský průmysl. Tehdy byla firma známá pod názvem „Morgan oils“. Morgan Blue vyrábí výjimečné a kvalitní produkty pro obě sféry – jak pro kola, tak pro cyklisty. Všechny tyto produkty jsou vyráběny tak, aby vyhovovali daným standardům a nabízely nejvyšší stupeň výkonu pro cyklisty.

Použití

Nepoužívejte do ložisek! Voděodolná pasta je speciálně vyvinuta pro aplikaci na sedlovou trubici, spodní držáky, řidítka, šrouby a jíné nepohyblivé komponenty.

Vlastnosti a výhody

Velmi vysoká přilnavost
Extrémně odpuzuje vodu
Odpuzuje i mořskou vodu

Upozornění

Extrémně hořlavý. Dráždí oči a kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném místě. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně - zákaz kouření při práci s přípravkem. Nevdechujte aerosoly. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny / bezpečnostní listy. Neobsahuje CFC. Nádobka je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad + 50 ° C. Nepropichujte nebo nespalujte obal ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%.

 
Web kola-kross.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací