Morgan Blue - Chain cleaner 5000ml

Neohodnoceno
 

Čistící přípravek na řetěz Morgan Blue - Chain Cleaner, 5000ml

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 263,64 Kč bez DPH
1 529 Kč
Kód produktu TS88900942
Značka Morgan Blue
Kategorie Modelový rok 2017
 

Chain Cleaner je aktivní čistič/odmašťovač vhodný pro řetěz a pohonné ústrojí.

Aplikace:

Aplikujte Chain Cleaner na řetěz, přesmykač,kazetu, kliky a kazetu. Nechejte 5 minut působit a poté opláchněte mýdlovou vodou. Pak vysušte a znovu důkladně namažte řetěz a pohonné ústrojí.

Vlastnosti a výhody:

  • Pravidelná aplikace zabraňuje poškození řetězu a pohonného ústrojí. To zajišťuje vyšší výkon, jemnější a přesnější měnění rychlostních stupňů a delší životnost komponentů
  • Řetěz je tichý i při intenzivní zátěži

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Během práce s přípravkem nekonzumujte a nepijte. Zdraví škodlivý, může způsobit poškození plic při požití. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání pokožky. Tento produkt a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem. Používejte vhodné ochranné rukavice. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Při požití nevyvolávejte zvracení, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.
Obsahuje: Nafty: distillates, hydrogenovaný lehký 2-butoxyethanol. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%. Nonionic surfactants <5%.

morgan_blue_logo

Morgan Blue

Značka Morgan Blue znamená kvalitní výrobky nejen pro kolo, ale i pro jezdce. Fakt, že více než 20 profesionálních cyklistických týmu spoléhá na Morgan Blue říká vše co potřebujete vědět. Společnost spolupracuje s mechaniky předních cyklistických týmu za účelem zdokonalení svých výrobků. Morgan Blue přestali používat teflon v jejich výrobcích a místo něj používají jiná, modernější aditiva do jejich olejů. Kromě výrobků pro kolo, jako jsou čističe a lubrikanty, nabízí Morgan Blue i masážní oleje. Masážní oleje Morgan Blue jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí díky kterým nedochází k podráždění kůže. Morgan Blue se stará, že Vy a Vaše kolo budou v perfektním stavu za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Od teď už bude přehazování rychlostních stupňů bezproblémové a plynulé a Vaše nohy budou perfektně prokrvené.

 
Web kola-kross.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací