Garmin eTrex Touch 35 Europe 46

 
 

Ruční outdoorová GPS navigace Garmin, 2.6" dotykový displej, Topo Czech, TopoActive celé Evropy (46 zemí), elektronický kompas, vnitřní paměť 8 GB, micro SD, USB, voděodolnost IPx7, baterie 2 x AA, ANT+, barometrický výškoměr, smart notifikace

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 6 024,79 Kč bez DPH
7 290 Kč
Kód produktu TS3011248
Značka GARMIN
Kategorie Modelový rok 2017
 

Modelová řada eTrex patří k nejmenším outdoorovým GPS navigacím dostupných na trhu. V podobném duchu jsou navrženy i nové modely eTrex Touch s jednoduchým ovládáním, perfektně čitelným displejem s výborným rozlišením a s intuitivními profily aktivit, které jsou optimalizovány pro činnosti jako jsou turistika, cyklistika nebo geocaching. Přístroj je dodáván s elektronickým kompasem, cyklistickým držákem a s předehranou topografickou mapou Evropy a přijímá signál z amerického GPS i ruského systému GLONASS.

NOVĚ - INTUITIVNÍ OVLÁDANÍ

Přístroj nabízí intuitivní profily aktivit, které jen stačí zvolit a zobrazované informace se přizpůsobí tomu, zda jedete na kole, jste na túře, provozujete horskou cyklistiku, jste na "lovu kešek" nebo děláte něco jiného.

NOVĚ - PŘIPRAVENO K OKAMŽITÉMU POUŽITÍ

Abyste se mohli ihned po zakoupení přístroje pustit do dobrodružství, je přístroj vybaven předehranou topografickou mapou Garmin TopoActive Europe a cyklistickým držákem.

NOVĚ - DOTYKOVÝ DISPLEJ

Přístroj obsahuje kvalitní 2,6" barevný displej s intuitivním ovládáním. Displej je výborně čitelný za všech světelných podmínek, i na přímém slunci.

NOVĚ - PODKLADY PRO GEOCACHING

Přístroj je připraven na geocaching - v paměti jsou nahrány informace o 250 000 "keškách", které jsou na stránkách geocaching.com.

NOVĚ - PŘEDEHRANÁ TOPOGRAFICKÁ MAPA GARMIN TOPO ACTIVE

Předehraná topografická mapa Garmin Topo Active zahrnuje 46 evropských zemí. V balení je k dispozici i mapa Topo Czech v měřítku 1:25 000

NOVĚ - ELEKTRONICKÝ KOMPAS

Tento model nabízí tříosý elektronický kompas s kompenzací náklonu. Ukáže Vám směr i když ho nebudete držet ve vodorovné poloze.

NOVĚ - VELKÁ PAMĚŤ

Interní pamět zařízení má kapacitu 8 GB a díky tomu můžete do přístroje nahrát více map. Všechny modely jsou zároveň vybaveny slotem na kartu microSD.

SYSTÉM GPS A GLONASS

Vysoce citlivý GPS přijímač, fungující v systému WAAS, je doplněn o technologii satelitní predikce HotFix a podporuje také GLONASS. Díky těmto technologiím dokáže přístroj velice rychle a přesně zaměřit Vaši pozici a udržovat přehled o Vaší současné poloze i při horším pokrytí - např. v hlubokých údolích či pod korunami stromů.

ŠIROKÁ NABÍDKA DRŽÁKŮ

Díky široké škále kompatibilních držáků lze zařízení použít hned při několika aktivitách jako jsou např. cyklistika, turistika, lodní sporty, jízda v autě, atd.

SDÍLENÍ AKTIVIT

Služby Garmin Connect a Garmin Adventures Vám umožní sdílet Vaše dobrodružství, nebo si můžete prohlížet a využívat aktivity ostatních.

NOVĚ SMART NOTIFIKACE

Tato funkce umožňuje zobrazit upozornění na příchozí SMS, emaily nebo upozornění ze sociálních sítí přijímané prostřednictvím Vašeho smartphonu.

BAROMETRICKÝ VÝŠKOMĚR

Nabízí přesnější informace o nadmořské výšce a záznamu stoupání než klasický výškoměr.

KONEKTIVITA ANT+

Pro kompatibilní přístroje Garmin a externí senzory - tepu, teploty, rychlosti či kadence šlapání.

OVLÁDÁNÍ AKČNÍ KAMERY VIRB

Možnost bezdrátového dálkového ovládání akční kamery VIRB ze vzdálenosti až 10 metrů.

Obsah balení:

  • eTrex Touch 35
  • registrační kód mapy Topo Czech
  • držák na kolo
  • kabel USB
  • manuál

Parametry a specifikace:

Baterie
Výdrž baterie [h]: 16
Typ baterie: 2 x AA

Displej
Velikost displeje: 2,6", 36 x 55 mm
Rozlišení displeje [px]: 160 x 240
Dotykový displej: ano

Funkce GPS
Cykloturistika: ano
Geocaching: ano
Plánovač tras: ano
Turistika: ano

Fyzické charakteristiky
Výška [mm]: 102
Šířka [mm]: 58
Hloubka [mm]: 33
Hmotnost [g]: 159

Obecné vlastnosti
Podle použití: outdoor

Odolnost
Voděodolnost: ano

Senzory
Barometr: ano

Paměť
Interní pamět [GB]: 8
Typy paměťových karet: microSD

 
Web kola-kross.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací