Garmin Edge Touring PRO Plus

 
 

Cyklocomputer Garmin, vysocecitlivý GPS čip, 2.6" barevný dotykový displej, elektronický kompas, barometrický výškoměr, voděodolný, výdrž až 17 hodin s GPS, cyklomapa Evropy, turistická mapa Topo Czech PRO, ANT+ pro snímač tepu (není součást balení), možnost propojit s elektrokolem

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 6 438,02 Kč bez DPH
7 790 Kč
Kód produktu TS3011250
Značka GARMIN
Kategorie Modelový rok 2017
 

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Hlavními přednostmi zařízení Edge Touring je nízká hmotnost, kompaktní rozměry, vysoká odolnost a dlouhá výdrž na GPS. Přístroj je schopen při jízdě na kole vést cyklistu terénem i po silnici, vyhodnotit široké spektrum veličin nebo motivovat sportovce k lepším výkonům. Velkou předností je také možnost plánovat okružní trasy. Poté, co zadáte požadovanou délku trasy Vám navigace vypočte tři okruhy a zobrazí mapu včetně grafu převýšení.

OVLÁDÁNÍ - DISPLEJ - ODOLNOST

Navigace Edge Touring používá 2,6" barevný dotykový displej, který je skvěle čitelný i na přímém slunci. Díky zvýšené citlivosti nebudete mít problém navigaci ovládat i v rukavicích nebo v dešti. Zařízení je odolné proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Přístroj vydrží ponoření do vody o hloubce 1 metru po dobu 30 minut. Citlivý GPS přijímač zaručuje, že navigace bude fungovat i na místech s minimálním výhledem na oblohu - např. hustý les, nebo městská zástavba.

MAPA EVROPY S VÝPOČTEM TRAS PRO CYKLISTIKU

V ceně je obsažena podrobná cyklistická mapa Evropy s bezplatnou aktualizací pomocí aplikace Garmin Express.

TURISTICKÉ MAPY TOPO CZECH

Zároveň je v ceně přístroje obsažena i podrobná turistická mapa Topo Czech PRO v měřítku 1:10 000. Obsahuje nejen silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické mapy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Vrstevnice a výškové kvóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy.

Mapa Topo Czech PRO umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích/ulicích/turistických trasách a cyklotrasách České republiky.

GARMIN CONNECT

Tato služba Vám dovoluje ukládat, analyzovat a sdílet Vaše aktivity typu fitness. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitness.

Obsah balení:

  • přístroj Edge Touring Plus
  • datová karta s mapou Topo Czech PRO (registrační kód mapy)
  • datová karta s mapovými podklady Garmin Cyclo
  • kabel USB
  • držák na kolo
  • návod k použití

Parametry a specifikace:

Baterie
Výdrž baterie [h]: 17

Displej
Velikost displeje: 2,6", 36 x 55 mm
Rozlišení displeje [px]: HQVGA (160 x 240)
Dotykový displej: ano

Funkce
Měření rychlosti: ano
Podsvícený displej: ano
Měření nadmořské výšky: ano
Měření ujeté vzdálenosti: ano
Měření doby jízdy: ano
Měření spálených kalorií: ano
Měření tepové frekvence: ano

Funkce GPS
Auto. pauza: ano
Cykloturistika: ano
Turistika: ano

Fyzické charakteristiky
Typ cyklopočítače: bezdrátový
Barva: bílá
Barva (doplňková): černá
Výška [mm]: 93
Šířka [mm]: 51
Hloubka [mm]: 25
Hmotnost [g]: 95

Napájení
Typ napájení: baterie
Typ baterie: Li-Ion

Obecné vlastnosti
Podle použití: outdoor

Odolnost
Voděodolnost: ano

Paměť
Typy paměťových karet: microSD

Senzory
Barometr: ano

Ostatní
Auto. začátek nového kola: ano

 
Web kola-kross.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací